" ثبت نام وام صندوق رفاه نمیسال اوّل سال تحصیلی 97-96 از طریق پورتال دانشجویی "

ثبت نام وام دانشجویی برای نیمسال اوّل سال تحصیلی 97-96

سامانه ثبت اطلاعات وام دانشجویان دانشگاها و موسسات آموزش عالی از طریق پورتال دانشجویی اتوماسیون صندوق رفاه دانشجویان (www.bp.swf.ir )  ، از تاریخ 21/06/96 فعال می باشد . تمامی دانشجویان می توانند در این تاریخ به سامانه مراجعه و ثبت نام نمایند . پس از ثبت نام اولیه یا ثبت وام ، مدارک مربوطه را می بایست حداکثر تا تاریخ 30/07/96 به امور صندوق رفاه موسسه تحویل داده دهند .

بدیهی است دانشجویانی که نسبت به ثبت نام اولیه در پورتال دانشجوئی اقدام نمایند و دانشجویانی که نیاز مبرم به وام دارند و ترم قبل را مشروط نشده اند ، در اولویت پرداخت قرار خواهند گرفت.

دانشجویانی که برای بار اوّل در موسسه آموزش عالی کادوس درخواست وام دارند باید ابتدا " تشکیل پرونده " را کلیک کنند تا صفحه زیر باز شود و اقدام نمایند. 

بعد از تشکیل پرونده از قسمت " ورود به پورتال فاز 2 " اقدام نمایند و بعد از وارد نمودن کلمه عبور وارد پورتال خود شوند و بعد از تغییر رمز درخواست وام را کلیک کنند . 

برای استفاده از این سامانه کافیست با کد ملی خود به عنوان نام کاربر و کلمه عبور وارد سامانه شوید و پس از ورود، کلمه عبور خود را تغییر دهید. در صورت فراموشی کلمه عبور می توانید با اداره رفاه دانشگاه خود (33232278 -013) تماس بگیرید. فرمت کدملی و کلمه عبور :0-000000-000                          

مدارک مربوطه :

1- دریافت فرم شماره 1 و 2 و 3 از سوی سایت موسسه ( قسمت صندوق رفاه _ دانلود فرم )

2- تکمیل فرم ها و محضری نمودن فرم شماره 3 در  یکی از دفترخانه های رسمی کشور

3- کپی شناسنامه  و کارت ملی دانشجو و ضامن

4- کپی آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی ضامن

5- گواهی کسر از حقوق به نام صندوق رفاه دانشجویان  وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

6- یک عدد پوشه

 

دانلود فایل PDF راهنما 

با تشکر امور مالی و صندوق رفاه دانشجویان موسسه

 ارسال شده توسط : بخس مالی